http://static.uainfo.org/uploads/posts/2014-03/1395274199_voenkomatu-2.jpg

Близько двох місяців тому на Прикарпатті почали закликати добровольців вступати до нового батальйону оперативного призначення Національної Гвардії.

Він мав виконувати спецзавдання, а чоловіків-добровольців мали навчати військових тактик та відправити на схід країни в зону АТО. За перший місяць чоловіки не надто активно долучались до батальйону. Проте, наразі про набір та підготовку чоловіків не йдеться.

Як повідомив у розмові з кореспондентом «Бліц-Інфо» командир оперативного призначення резервістів Нацгвардії Євген Литовець, сьогодні-завтра вирішуватиметься доля 120-ти добровольців.

«Чекаємо Генерала Національної Гвардії Західного регіону. В нас зараз питання взагалі стоїть, що робити далі. Тому що, наразі, бюрократія не дає довести до кінця цей проект. У владі змінилися лише обличчя, все інше те саме», – розчаровано зауважує командир Литовець.

Крім того, на його переконання, влада зацікавлена у тому, щоб війна продовжувалася і політики на ній відмивали кошти.

«Генерали не зацікавлені в тому, щоб нормально забезпечити батальйони. Дати їм зброю, техніку ті інші необхідні речі. Бюрократія процвітає – це дуже сумно», – зазначив Євген Володимирович.