pobyttja

Надвірнянська районна рада звинувачує депутата обласної ради, члена фракції “Свобода” Ігоря Івасюка у побитті координатора надвірнянського Автомайдану Василя Будзака.

Депутати Надвірнянської райради звернулися до районної міліції, обласної прокуратури та прокурора Надвірнянського району та обласної ради з вимогою надати належну правову оцінку діям депутата обласної ради, члена фракції “Свобода”, директора ТзОВ “Сонячне озеро” Ігоря Івасюка.

У зверненні йдеться про те, 2 травня 2014 року Івасюк побив депутата міської ради, координатора надвірнянського Автомайдану, активного учасника Революції гідності Василя Будзака.

Причиною побиття, стверджують надвірнянські депутати, стало звернення Будзака до прокуратури Надвірнянського району з вимогою перевірити законність вирубки дерев, кущів, зелених насаджень в межах прибережної смуги р. Бистриці Надвірнянської.

Звернення Надвірнянської районної ради розглянула комісія обласної ради з питань депутатської діяльності, етики, регламенту, самоврядування,захисту прав людини, законності та правопорядку. Члени комісії вирішили відкласти розгляд звернення на наступний раз і запросити на комісію учасників конфлікту.

До слова, міліція та прокуратура закрила кримінальне провадження, оскільки “під час досудового розслідуваня не здобуто достатніх доказів спричинення Будзаку тілесних ушкоджень”.