Відповідну заяву Роман Глинка надіслав Генеральному прокурору Україні Віталію Яремі, голові ЦВК Михайлу Охендовському, голові Люстраційного комітету Єгору Соболєву, прокурору Івано-Франківської області Ігору Настасяку та прокурору Рожнятівського району Юрію Фреїшину.

«Зокрема під час проведення передвиборчої агітації кандидат в народні депутати України Дирів А.Б., проводячи зустрічі з вчительськими колективами загальноосвітніх шкіл, лікарняних закладів, сільських і селищних рад Рожнятівського району схиляв особисто шляхом надання винагороди матеріального характеру (грошей, матеріальних цінностей) виборців до голосування за нього на дострокових виборах народних депутатів України та надавав грошові кошти в досить значних сумах в межах 10 000 – 15 000 гривень.

Даний факт підтверджується публікаціями в газеті «Новини Підгір’я» у вигляді подяк колективів за надану фінансову та матеріальну допомогу кандидату в народні депутати України Диріву А.Б», – йдеться в заяві.

Нагадаємо, у 86-му виборчому окрузі з центром у Долині перемогу здобув висуванець “Народного фронту” Анатолій Дирів з підтримкою у 22%.http://kurs.if.ua/media/gallery/full/1/other/1_14962.jpg

http://kurs.if.ua/media/gallery/full/2/other/2_6b065.jpg