Тобто гроші, які отримував підприємець за цей товар, не були відповідно оподатковані. Про це повідомили в прес-службі Головного управління ДФС в Івано-Франківській області.

Підприємця повідомили про початок проведення фактичної перевірки, він розлютився і розірвав направлення на перевірку, нецензурно висловлювався та погрожував ножем.

“У зв’язку з виникненням небезпеки для життя та здоров’я посадових осіб фіскальних органів під час виконання ними службових обов’язків, до вирішення інциденту долучено відділ внутрішньої безпеки територіальних органів ДФС в області, – написали в повідомленні. – За матеріалами перевірки, проведеної працівниками відділу та направленими до Тисменицького відділу поліції Головного управління національної поліції, правоохоронці склали та скерували до суду протокол про вчинення адміністративного правопорушення”.

Це правопорушення за ст. 173 Кодексу України про адмінпорушення кваліфіковано як дрібне хуліганство. За це  підприємцю загрожує штраф від 3 до 7 неоподатковуваних мінімумів або громадські роботи від 40 до 60 годин, чи виправні роботи від 1 до 2 місяців з відрахуванням двадцяти процентів заробітку, або адміністративний арешт до 15 діб.