http://radio24.ua/resources/photos/news/940x529/201407/20332.jpg?1405777506000

  У випадку набрання 100 тис. голосів протягом 1 місяця викладена в петиції вимога стане обов’язковою для розгляду офіційним Вашингтоном.

Визнання Вашингтоном та рештою міжнародної спільноти вказаних структур терористичними організаціями своїм наслідком матиме застосування до них низки відповідних санкцій – арешт всіх рахунків, перекриття всіх каналів фінансування, оголошення в міжнародний розшук всіх функціонерів, заборона співпраці (починаючи з військової та закінчуючи господарською) всім членам міжнародного співтовариства з організаціями-терористами і т.п.

Включення міжнародною спільнотою (ООН та ЄС) «ДНР» та «ЛНР» до списку терористичних організацій надасть можливість кваліфікувати їхні дії як кримінальні, переслідувати членів організації на території всіх країн, що визнають ці організації терористичними, а, головне, в разі документування фактів підтримки цих організацій з боку уряду або окремих компаній та громадян РФ (або інших країн), переслідувати їх на підставі вимог міжнародного кримінального законодавства, тобто протидіяти їм не в політичній, а в кримінальній площині.

Таким чином, правова атестація міжнародною спільнотою «ДНР» та «ЛНР» як терористичних організацій значно ускладнить їхню взаємодію з РФ та отримання допомоги з боку Кремля.

Перебіг подій за вказаною стратегією істотно сприятиме підвищенню ефективності дій українського уряду спрямованого на ліквідацію тероризму в Донецькій та Луганській областях та дозволить пришвидшити завершення проведення АТО.

Просимо всіх людей, які відносять себе до демократичного світу, підтримати петицію до офіційного Вашингтону щодо визнання «ДНР» та «ЛНР» терористичними організаціями.

Ось посилання на неї:

https://petitions.whitehouse.gov/petition/recognize-donetsk-and-luhansk-peoples-republics-terrorist-organizations/htwCWwCG