televizory

“Енергокомпанія неодноразово йшла на зустріч боржнику, відтерміновувала платежі, оскільки КРРТ забезпечує телерадіомовленням мешканців Івано-Франківської області, але ситуація з розрахунками не покращилася, оплата за світло була несвоєчасною та неповною. У випадку, якщо Івано-Франківська філія КРРТ не розрахується із заборгованістю, згідно з нормами чинного законодавства, енергетики будуть змушені припинити електропостачання об’єктам КРРТ області”, – наголошують у ПАТ «Прикарпаттяобленерго».

Зокрема, заходи з припинення електропостачання Верховинської філії КРРТ заплановані на 8 жовтня.

«Ми розуміємо всю важливість роботи даного споживача, саме тому йшли на поступки стільки разів, – зазначає заступник директора з енергозбуту ПАТ «Прикарпаттяобленерго» Олег Дацко. – Сподіваємося, що керівництво КРРТ все ж знайде можливості для вчасного розрахунку з спожиту електроенергію і нам не доведеться вдаватися до крайніх заходів».

Довідка:
Концерн радіомовлення, радіозв’язку та телебачення (Концерн РРТ) — державний оператор телерадіомовлення, радіорелейного й супутникового зв’язку; здійснює трансляцію державних теле- і радіоканалів по всій території України, а також супутникове мовлення в європейських країнах.