terbatal'jon

 

Про це  розказав представник Самооборони 30 червня, коли організація представляла гуманітарну допомогу з Німеччини.

«Нам везуть з Миколаєва батальйон внутрішніх військ для охорони газотранспортної системи. У всіх виникає питання: „Чому?“. Якщо в нас створили батальйон для охорони Івано-Франківської області, то чому наших хлопців відправляють туди, а нам везуть людей з Півдня. Ми сьогодні тільки дізналися, але вже дзвонять стурбовані матері  хлопців. Телефонують до нас, мабуть, тому, що до влади є певна недовіра.

Самооборона разом з СБУ і міліцією на травневі свята забезпечували, як могли, порядок на газотранспортній системі, охороняли ці об’єкти. Я думаю, що ми здатні своїми силами забезпечити тут охорону. Або нам сюди везуть черговий „десант“ так, як це відбулося з призначеннями в УМВС. Думка громадськості Івано-Франківська зовсім не береться до уваги чомусь у Києві.

Вже є інформація про те, що на всіх керівників райвідділів і їхніх заступників призначатимуть людей з інших областей. Звичайно, ми будемо дізнаватися, хто ці люди, де вони були до цього часу, під час революції, щоб це не були ті, хто зараз ховається від правосуддя», — розповідає Юрій Лук’янецький, координатор Самооборони в Івано-Франківську.

Як відомо, на Прикарпаття має прибути батальйон Нацгвардії із Миколаєва для охорони магістральних газопроводів. Відповідний наказ прийнятий у Києві.