STA77167

 Таке рішення було прийнято на засіданні штабу вранці, а вже по обіді завантажений автомобіль вирушив до адресата, повідомляють у Тисменицькій РДА.

 

Перероблені із газових балонів 5 пічок, паливні брикети, 9 військових бушлатів, теплий одяг, ковдри, коци, продукти харчування, блоки столової води, крупи, сигарети. Усе зібране протягом досить короткого відрізка часу. Члени штабу спільно із волонтерами розфасували принесені речі, запакували у ящики та загрузили в автомобіль.

 

Гуманітарний вантаж відвезли із Тисмениці у Мукачеве, до місця дислокації 128 механізованої бригади, яка вирушила у зону проведення АТО. По дорозі груз довантажили ще допомогою від місцевої організації Самооборони із м. Долина, а саме: 40 комплектів теплого спецодягу, одяг, шапки, овочі, консервацію, свічки для обігріву.

 

DSC_0415

 

DSC_0417

 

DSC_0412

 

DSC_0335

 

DSC_0407

 

DSC_0438

 

DSC_0454

 

DSC_0456

Супроводжували допомогу та передавали військовим члени штабу Володимир Цапай та Сергій Лабузько. Вони також переказали бійцям слова підтримки від земляків, подяку за оборону країни та побажання повертатися додому з перемогою живими і здоровими.

DSC_0441

 

STA77169

Допомога, яку передали від Тисмениччини, зібрана жителями, підприємцями, підприємствами району, а також надана українцями, що проживають в Італії. Поїздка стала можливою завдяки Михайлові Рибаку (власнику «Явір-таксі»), який вже неодноразово зголошувався надати транспорт для перевезення. Він доправляв гуманітарну допомогу на Майдан, а тепер – українським військовим.

 

STA77159

 

STA77155

 

STA77167

Співголови штабу – заступник голови районної ради Руслан Фармус та перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Заник запевняють, що будь-який вид допомоги: чи то продуктами, засобами гігієни, одягом, технікою, медикаментами тощо, обов’язково буде направлено в зону проведення АТО, як вже здійснювалося неодноразово завдяки активним жителям району, волонтерам, навчальним закладам, керівникам підприємств, підприємцям, релігійним організаціям, громадам, владі. За зібрані кошти буде придбано те, що потребують військові. На разі у планах – тепловізор, автомобіль, маскувальна сітка та інші необхідні речі.