news-image: Підприємці з Тлумача передали українським військовим автомобіль

 Автомобіль був закуплений за кошти, зібрані представниками будівельних організацій району: ВКФ «Мирослава» (кер. М.Романюк), ПП «Ювента-2» (кер. Р.Чаплінський), ФОП «Пилипів В.В.» (кер. В.Пилипів), ТзОВ «Візит 2» (кер. Я.Бойцан).

Присутні керівники районної державної адміністрації, районної та міської рад, депутати районної ради і підприємці сподіваються, що придбаний автомобіль стане у нагоді бійцям українських батальйонів.

«Це наша перша ластівка, яка, на мою думку, дозволить ефективно українським військовослужбовцям виконувати  поставлені завдання. Дякую керівникам будівельних організацій, які оперативно відгукнулися на нашу пропозицію щодо придбання автомобіля, бо ще вчора ці питання ми обговорювали на нараді, а сьогодні уже відправляємо позашляховик у зону бойових дій. Ми віримо, що цей автомобіль повернеться до Тлумацького району із прапором перемоги», – зазначив голова райдержадміністрації Володимир Габурак.

Освятили автомобіль декан Тлумацького деканату о. Павло Дутчак та настоятель парафії Успіння Пресвятої Богородиці УАПЦ села Бортники о. Василь Гаморак.

Цього дня в зону АТО також були відправлені адресні посилки для військовослужбовців з району, одяг, карімати, медикаменти, засоби гігієни.