news-image: Батальйон "Івано-Франківськ" отримав БТР від громади Заболотова
 Начальник УМВС України в Івано-Франківській області Микола Семенишин відзначив благодійників подяками. До речі, серед них були не лише приватні підприємці та депутати, які пожертвували гроші, але й представники робочих професій, які вклали у військовий транспорт свою працю, полагодивши його, повідомляє СЗГ УМВС України в Івано-Франківській області.

«Внесок територіальної громади Заболотова є черговим підтвердженням того, що громадськість не стоїть осторонь тих процесів, які сьогодні відбуваються, – зазначив очільник прикарпатської міліції, – а також виявом підтримки і довіри населення до міліції».

Самі ж активісти зізнаються, на їхню думку ситуація в країні важка, тож кожен повинен знайти спосіб стати на захист Вітчизни. Громадяни щиро вірять, що події на сході України явище тимчасове, а військова техніка в майбутньому служитиме виключно для тренувань та навчань.

Священнослужителі благословили та освятили БТР, а після цього в супроводі працівників ДАІ він був перевезений до навчально-тренувального центру «Лисець».

 

1

2

3