news-image

Очищено від сміття берегову зону сіл Уніж та Кунисівці Городенківського району, наметового табору Берем’яни Тернопільської області (територія Національного природного парку «Дністровський каньйон»).

Участь в акції взяли понад 30 осіб, яким не байдужий стан навколишнього середовища Прикарпаття. Зібране сміття було вивезене з берегів, завдяки чому туристи, які зупиняються відпочити на Дністрі, матимуть більш затишні та комфортні умови перебування.

По завершенні акції відбулося вшанування пам’яті Героя Небесної Сотні Сергія Дідича на його могилі у селі Стрільче. Сергій Дідич був засновником громадської організації «Клуб мандрівників «Золоте Руно», одним з перших розробив туристичні маршрути сплавів по Дністру.

У департаменті міжнародного співробітництва, євроінтеграції та розвитку туристичної інфраструктури облдержадміністрації сподіваються, що така акція буде прикладом для туристів, які захоплюються еко-туризмом, та спонукатиме до дбайливого ставлення до природи. Лише спільними зусиллями і ставленням кожного зокрема зможемо зберегти природу чистою.