news-image: На Івано-Франківщині ремотнують дорогу за благодійні внески громади
 На заклик «Відремонтуймо дорогу гуртом!»  відгукнулись активні представники територіальної громади  та підприємці  міста.
http://www.blitz.if.ua/include/img/IMG_6793.jpg

Підготовчі роботи  виконує  стрийська фірма «Магістраль». На майданчику вже готові до роботи асфальтоукладач та коток.  Капітального ремонту потребує  відтинок дороги протяжністю щонайменше 1200 метрів.  Сьогодні благодійних внесків громади  на ремонт дороги  зібрано більше 200 тисяч гривень.  Їх   недостатньо, щоб повністю провести  капітальний ремонт вщент зруйнованого дорожнього полотна.   Цінним є кожен день сприятливої  сонячної погоди, адже з настанням холоду та сезону дощів  провадження робіт буде припинене.   http://www.blitz.if.ua/include/img/-%D0%B4%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%B3%D0%B8-1.jpg

Оскільки  дорога державного значення є спільною для всіх, то громада міста надіється  і на  фінансову допомогу нафтогазовидобувних підприємств,  і на благодійні внески від жителів району та людей доброї волі.

http://www.blitz.if.ua/include/img/IMG_6796.jpg

Повірте, що сьогодні за нас це не зробить ніхто. У такий спосіб уже  завершують ремонт дороги в Болехові,  так само ремонтують дороги на Косівщині, Снятинщині, в інших районах області, йдеться на сайті Долинської міської ради.