shanson

Про це йдеться у спільному зверненні голови Надвірнянської РДА Михайла Іваночка та Надвірнянського районного Штабу національного спротиву, повідомив ”Вікнам” Богдан Досюк.

Впродовж століть все українське нищили, оббріхували, висміювали та надавали йому меншовартісне значення. Зараз уже не тільки ми, українці, але й вся світова спільнота побачила справжнє обличчя російського шовінізму на чолі з Путіним. Його найманці – кримінальні елементи та професійні вбивці-військові разом із зазомбованим люмпеном східних областей провадять терор серед населення сходу України. Під російськими прапорами, з «колорадськими стрічками», під супровід російських пісень вони нищать серед людей все українське і саму думку про Україну. Місцеві жителі, навіть, не мають змоги слухати українське радіо та дивитися українські телепередачі. Тому не варто уподібнюватися до них, включаючи у транспортних засобах російський шансон та попсу, — твердять активні надвірнянці.

— Шановні перевізники! Ви самі надавали допомогу українським військовикам, перевозили патріотів на Євромайдан та допомагали майданівцям. То чому ж Ви надалі пропагуєте російський товар у своїх бусах? Рекомендуємо Вам змінити репертуар пісень, що лунають у салоні, і виключити з нього російськомовні пісні, — акцентує Надвірнянський районний Штаб національного спротиву.

Як повідомляли ”Вікна”, голова Надвірнянської РДА Михайло Іваночко і 12 депутатів-”свободівців” пройшли медкомісію і готові воювати на Сході.