sud

Про це свідчить постанова Окружного адміністративного суду від 29 травня.

Будівництво виконувала підрядна організація ТОВ «Мікол» на замовлення ТОВ «ТОВ Будінвест». Останнє і оскаржило наказ ІДАБК.

«ТОВ Будінвест» отримав дозвіл на виконання будівельних робіт у грудні 2012 року. А у січні цього року Інспекція його анулювала.

Це було зроблено після проведеної позапланової перевірки об’єкту, у ході якої було виявлено відхилення здійснюваного будівництва від затвердженого проекту. На об’єкті відсутні проект виконання робіт, проект виконання геодезичних робіт та проект моніторингу, відсутній науково-технічний звіт, біля входу на будівельний майданчик не встановлено схему руху автотранспорту.

Крім того, частина об’єкту (вентиляційні камери і в’їзд до паркінгу) зводиться на ділянці, яка не відводилася для цієї мети і перебуває в оренді іншої особи – благодійного фонду «Назарянин».

Засновниками ТОВ «ТОВ Будінвест» є кіпрська компанія «Коландай» (98%) і ТОВ «КУА «Інвест-Актив».

Засновниками ТОВ «КУА «Інвест-Актив» є Богдан Будзуляк і ТОВ «Еко Техно», засновниками якого є Ольга Сливчук з Долини (Івано-Франківська обл.) і Андрій Черномирдін, син колишнього голови уряду РФ та посла Росії в Україні Віктора Черномирдіна.

Богдан Будзуляк, уродженець Івано-Франківська, протягом 1989-2008 років входив до складу правління «Газпрому», протягом 2001-2008 років очолював Департамент по транспортуванню, пiдземному зберiганню i використанню газу «Газпрому», пишуть Наші гроші.