Про це  повідомили в Управлінні з питань цивільного захисту Івано-Франківської облдержадміністрації, пишуть Версії з посиланням на  Фіртку.

Вдень 1 серпня, по Івано-Франківську та області очікується сильна спека +35 тепла та штиль.

Синоптики закликають прикарпатців не перебувати довго на сонці адже може виникнути відчуття втоми, атривалі фізичні навантаження під відкритим сонцем можуть викликати тепловий удар.

Відомий синоптик Наталка Діденко, зазначає, що спека триватиме не день, і не два. Тож дуже обережно потрібно ставитися до будь-яких дій з вогнем, від звичайної цигарки до багаття.

“Подбайте про здоров”я, особливо “сердечники”, люди з проблемами тиску та дихальних шляхів, зніміть квіти з підвіконь на підлогу, маленькі пляшечки з водою та термальні аерозольні водички на обличчя – у сумки, захищайте голови від прямих сонячних променів, ретельно стежте за харчуванням, бо страшно уявити кількість зіпсованих продуктів на стихійних і навіть організованих базарах, подбайте про тварин, налийте у якусь стару посудинку воду для вуличних котів та собак і птахів, беріть у транспорт віяла, щоб відмахуватися від спеки і тюремного радіо, жодних поліестерів, лише батист, льон, шовк і бавовна”, -йдеться у дописі Діденко.