news-image: Прикарпатців закликають долучитися до акції «Святий Миколай іде до сиріт»

В рамках акції небайдужі мешканці Прикарпаття готують подарунки дітям-сиротам, які проживають в інтернатах і дитячих будинках Івано-Франківська та області до дня Святого Миколая, а також забезпечення їх речима першої необхідності.

Задовго до свята Миколая діти, які проживають в інтернатах, малюють малюнки та пишуть листи до Святого, просячи його про давно омріяні речі.

Організатори акції в офісі Мальтійської Служби Допомоги розповсюджують листи серед бажаючих втілити в життя мрії маленьких сиріт. А вже підготовлені, запаковані та підписані подарунки для дітей від небайдужих прикарпатців збирають у тому ж приміщенні напередодні свята, інформує кореспондент «Бліц-інфо».

В день Святого Миколая, 19 грудня, кожна дитина в сиротинці чи інтернаті отримає особистий подарунок під час святкової програми, яку проводитиме мальтійська молодь.

Проте, підготувати дарунок необхідно якнайшвидше та принести його потрібно особисто не пізніше 9-11 грудня.

Працівник Мальтійської Служби Леся Гунчак застерігає, що подарунок повинен бути компактним, не варто вкладати солодощі чи фрукти, які швидко псуються. Найкраще залишити кошти на їх придбання.

«Необхідно запакувати подарунок в картонний ящик та обгорнути його цупким папером.  При оформленні подарунка варто уникати зайвих прикрас, оскільки вони утруднюють транспортування. Якщо людина збирається подарувати дитині рідке мило чи шампунь – варто додатково запакувати їх у поліетиленовий пакет. Також всіх бажаючих допомогти ми просимо не вкладати у подарунок вживаних речей. І обов’язково не забути відписати дитині лист від імені Святого Миколая. Можна також вкласти образок, написати на звороті повчальну цитату з Біблії, яка була б зверненням Миколая до дитини», – зазначає Леся Гунчак.

За словами пані Лесі, минулого року Святий Миколай завітав з подарунками до 24 сирітських закладів міста та області, де проживає близько 2000 дітей.

«Статистично ми  не підраховували, але зараз спостерігається, що підтримати дитячий лист зголошується багато нових людей. Незважаючи на вагання зможе людина виконати бажання дитини чи не зможе, та все-рівно вона виявляє бажання. Проте ставитись до написаних дітьми листів слід з розумінням.  Адже, інколи списки того, чого бажає дитина бувають досить довгими, або ж діти просять дорогі подарунки. Та не варто лякатись. Краще придбати речі, які на ваш погляд будуть корисними для дитини в такому віці», – каже пані Леся.

Листа до Святого Миколая можна отримати в приміщенні Мальтійської Служби Допомоги за адресою: вул. Лесі Українки,1 (навпроти Катедрального собору). Тут Вас проконсультують і підкажуть, як найкраще здійснити ту чи іншу дитячу мрію.

Допомогти Святому Миколаю можна ще таким чином:

  • молитись за дітей та не бути байдужими до їх проблем;
  • стати волонтером Мальтійської Служби Допомоги;
  • придбати одяг, взуття, книги, шкільне приладдя, засоби гігієни, ігри, забавки, спортивний інвентар та ін.;
  • розмістити скарбничку для пожертв у своєму магазині, аптеці, кафе тощо;
  • приєднатися до групи «Святий Миколай іде до сиріт» у соцмережах і запросити своїх друзів;
  • надати транспортну підтримку;
  • скласти грошову пожертву в офісі Мальтійської Служби Допомоги або ж у мальтійські скарбнички;
  • перерахувати кошти на розрахунковий рахунок Мальтійської Служби Допомоги;
  • завітати самому до сирітського закладу.

Помічником Святого Миколая може стати кожен, необхідне Ваше бажання!