Результат пошуку зображень за запитом "крилос"

Очолить прощу, яка присвячена 100-літньому ювілею об’явлень Матері Божої у Фатімі, Глава УГКЦ Блаженіший Святослав.

Про деталі розповіли під час прес-конференції 27 липня,  пишуть Версії з посиланням на  Галку.

Архієпископ і Митрополит Володимир Війтишин нагадав, що прощу започаткував Любомир Гузар. Вона мала також національний характер, бо прочани приходили у вишиванках, а опісля молитовного заходу проводили концерти.

“Крилос – це серце Галичини, яка історично відбулася. Воно для нас є величним місцем. Похвально, що ми можемо там спільно помолитися за мир в Україні та цілому світі”, – сказав він.

Отець Олег Каськів повідомив, що 5 серпня о 08:00 у Франківську, Калуші та Бурштині розпочнеться Божественна Літургія, а опісля віряни пішки вирушать до Крилоса. Людей супроводжуватиме поліція та медики.

О 19:00 прочанам представлять програму “Вірність.Жертва.Місія”. Буде можливість не тільки помолитися, а й поспівати патріотичних пісень. Про вечірню програму розповів ректор Духовної Семінарії Олесь Будзяк. Він повідомив, що охочі зможуть посповідатися з 19 до 22 години, а мальтійці забезпечать присутніх перекускою.

Людей сповідатимуть 126 священиків, очікують на близько 50 тисяч прочан. Паломники зможуть набрати освячену воду з княжої криниці та помолитися до чудотворної ікони Матері Божої, яку винесуть у 21:00.

Відбудуться й нічні чування, а для молоді проведуть Євангелізаційно-мистецьку програму. Завершиться проща Архієрерською Божественою Літургією о 9:00.

“Все робимо з однією метою, щоб кожна людина віднайшла Бога у себе у серці. Проситимемо спокою в Україні”, – сказав Каськів і додав, що люди зможуть духовно збагатитися й відновитися.

Спікери зауважили, що Крилос має має багату історії, про яку теж не треба забувати.

“Там є чистота. Там молилися багато років тому, тому це важливо”, – додав Кир Володимир Війтишин.

За його словами, спільна молитва має велику силу.