terorysty

Нещодавно Михайло Гринюк звернувся у редакцію газети «Яремчанський вісник». Щоб спростувати цю інформацію та довести його непричетність до діяльності ДНР, чоловік приніс трудову книжку свого сина. І справді в трудовій вказано, що Дмитро Михайлович Гринюк у період з 13 травня по 8 серпня 2014 року працював старшим прокурором прокуратури м. Одеси. Саме в цей період з’явилася інформація про його перебування на посаді головного прокурора ДНР.

За словами пана Михайла, це — «фіктивне» призначення. «ДНР треба було показати «усьому світові», що у них сформовані органи державного управління та правоохоронні служби, — роз’яснює співрозмовник. — Тож і утворювали керівництво за списками колишніх працівників, а мій син працював у прокуратурі Кіровського району  м. Донецька з 2007 року по 2012.  Окрім Дмитра, у керівництво ДНР потрапили  чимало інших випадкових людей, які не мають жодного відношення, тим паче бажання служити невизнаній республіці».

Та вже 23 травня з’явилася свіжа інформація у Всесвітній мережі, що керівництво ДНР «оновилося» і прокурором ДНР призначено  громадянина РФ Равіля Халікова, який згодом став начебто віце-прем’єром ДНР. Власне на цю інформацію також посилається Михайло Гринюк, як на ще один доказ невинності його сина.

«У нас існують сьогодні проблеми, але з ДНР, які розшукують як мене, так і мого сина, – розповідає Михайло Гринюк. – Тож повертатися на Донеччину небезпечно, та й немає за чим». Також додав, що у нього відібрали власний бізнес і трикімнатну квартиру в Макіївці.

Біженець навіть не здогадується, кому вигідно поширювати таку неправдиву інформацію та додає, що через це, він та його сім’я зазнають постійного цькування та переслідування.  Також співрозмовник дивується, яким чином його сина могли впізнати деякі мешканці Дори на фото, якщо він востаннє тут був ще у восьмирічному віці.

Зараз Михайло Гринюк з дружиною, дочкою та внучкою проживають у будинку, який належить його сестрі.  Хоча, як пояснює, сидіти на шиї родичам не збирається і планує найближчим часом винайняти квартиру чи будинок. А згодом хоче звести власне помешкання, але не має земельної ділянки, тому і звернувся із відповідною заявою до Яремчанського міського голови Василя Онутчака.

Природно, що виникає чимало запитань, на які не вдалося отримати відповіді. Для прикладу, якщо сам Дмитро Гринюк вважає себе невинним, то чому він офіційно не спростує цю інформацію у ЗМІ  та не подасть до суду на дезінформаторів? А, зі слів батька, він це зробити може, адже зараз перебуває у Києві, де проживає з сім’єю.