http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2015/06/igor-prokopiv-890x395.png

Відповідно до статуту “Укртрансгазу”, управління компанією візьме на себе перший віце-президент “Укртрансгазу” Мирослав Химко. “Нафтогаз” та “Укртрансгаз” наголошують, що зміни в керівництві не вплинуть на постачання газу українським споживачам, а транзит газу продовжуватиметься в повному обсязі згідно з контрактними зобов’язаннями, пишуть Версії з посиланням на Фіртку.

Незалежний аудитор групи, компанія “Deloitte & Touche”, виявив низку порушень під час офіційної перевірки фінансових документів “Укртрансгазу”. Пізніше стосовно цих питань провели розслідування як зовнішнім аудитором, так і новоствореним органом внутрішнього аудиту “Нафтогазу”, який звітує аудиторському комітету наглядової ради.

Додаткові розслідування підтвердили попередньо виявлені факти та допомогли зібрати більше доказів неналежного управління в сфері закупівель. Наявні факти порушень спонукали до подальших паралельних розслідувань, що охоплюють більш широке коло питань.

В межах докорінної реформи корпоративного управління “Нафтогаз” запроваджує нову систему внутрішнього контролю в усіх компаніях групи. Для забезпечення дотримання відповідних політик і законодавства подібні внутрішні аудиторські перевірки зараз розпочаті в усіх дочірніх компаніях “Нафтогазу”.