Результат пошуку зображень за запитом "літній табір"

підготували добірку українських дитячих літніх таборів разом із цінами на перебування дітей та іншою корисною інформацією. Про це пишуть Версії з посиланням на WestNews.

ENGLISH LEADER BUSINESS CAMP

Розташований у курортному селищі Сергіївка на Одещині. Чудовий табір на березі Чорного моря, сонце і море, уважні вожаті та дружня атмосфера – що ще треба Вашій дитині на відпочинку? У табір набирають групи на три зміни: дві липневі і одну на липень-серпень. Тут пропонують не лише розваги, а й повноцінних 20 год уроків англійської мови для вікових груп дітей 8-12, 12-16 років. Вартість путівки стартує від 7 500 грн.

2-фотка

КЛУБ УСПІШНИХ ДІТЕЙ

Багатопрофільний табір на 8 літніх змін, який розмістився у Ворзелі під Ірпенем Київської області. Сюди запрошують дітей різних вікових категорій. Серед запропонованих літніх розваг є оздоровлювальні заходи (мотузковий парк, боулінг, йога, басейн, масаж) та пізнавальні (експериментальні майстер-класи “Хімічні фантазії”), купа конкурсів і квестів. Ціна путівки складає від 6 400 грн.

Клуб Успешных Детей

«АНГЛІЙСЬКА + ТЕНІС» ВІД SPEAK UP

Це ще один із мовних таборів, де щоденно впродовж зміни відбуваються три уроки англійської, один із яких – із носієм мови. Також щодня діти по годині грають у теніс. Організатори заявляють про мінімум ґаджетів на території табору і пропонують дітям займатися в робототехнічному гуртку, кіноклубі, по максимуму рухатися на свіжому повітрі. Табір розташовано в сосновому лісі, в Пущі-Водиці під Києвом. Крім цілодобового перебування, є групи денної зміни (з 9.00 до 18.30). Вікові групи: 8-12, 12-16 років. Вартість путівки – від 10 500 грн.

prev800x468 (1)

JUNIOR SUMMER CAMP

Це інноваційний табір для дітей від 10 до 15 років, акцент у якому роблять на технологічному прогресі і самостійній творчості. Розмістився у столиці Києві на вулиці Жилянській. Найближча зміна розпочнеться 19 червня. Всі зміни тематичні і дуже цікаві, серед заходів є екскурсії у великі ІТ-компанії, заняття з веб-дизайну, психологічні тренінги, стартапи і бізнес-проектування, створення мобільних додатків і багато іншого. Вартість перебування складає від 6 000 грн.

Городской Летний Компьютерный Лагерь

ТАБІР АРТ КВЕСТ КАРПАТИ

«Арт-Квест» розмістився в сусідньому Закарпатті. Програма табору вражає кількістю і різноманіттям корисних розваг: оригінальні квести (нічний, футбольний, фотоквест тощо), туристичний табір (ночівля в палатках, кінні катання, туристичний лікнеп), спортивні естафети, вокальна, танцювальна та фотостудія, клуб журналістики, гірські походи, екскурсії Закарпаттям, рекреаційна поїздка на солоні озера Солотвино. Це також безліч творчих майстерень, де Ваша дитина навчиться валяти із шерсті декоративні речі, робити ляльки-мотанки, освоїть ази Петриківського розпису та інші види малювання, навчиться основ анімалістичної скульптури. Ціна путівки стартує від 8 200 грн.

prev800x468

PROFYCAMP

Перший у нашій добірці табір на Прикарпатті, розташований у туристичній Яблуниці на Яремчанщині. Перевагами саме цього табору є розвиток дисциплінованості, цілеспрямованості, витримки, чесності, високий рівень team building (побудова команди і міцної дружби). Організатори пропонують дві програми – “Лісова сторожа” та “Морська флотилія”. Учасників “Лісової сторожі” за час відпочинку в PROFYCAMP чекають: купання в гірській ріці, радіальні виходи від 5 до 10 км на унікальні місця, топографічні заняття (орієнтування на місцевості, робота з компасом і картою тощо), тактика маскування, спортивні заняття (зокрема, рукопашний бій, хортинг), ігри на згуртування, облаштування похідної лазні, основи фехтування, вечірні кінолекторії, вечори біля ватри, походи, музеї та інше.

Табір розрахований на всі вікові групи: 5-8, 8-12, 12-16, 16+. Перша зміна розпочнеться 1 липня. Путівка вартує від 7 600 грн.

prev800x468 (1)

AMES SUMMER CAMP

Знамениті табори “Амес” – це Американська англомовна школа для дітей від 7 до 17 років. Український табір розташовано в селі Соль на Закарпатті. Під час англомовної зміни діти щоденно мають по 4 уроки англійської із досвідченими інструкторами з США, Великобританії, Канади, України і країн Європи. Крім того, учасникам пропонують курси країнознавства та вивчення польської і німецької мови, “Академія моди та дизайну”, театрального й ораторського мистецтва, танців і вокалу, історії спорту і курси підготовки до іспитів IELTS або TOEFL. Путівка коштує від 10 850 грн.

aa1c3748fd5147f81357848ec454e6a7

FRIENDS WORLD ENGLISH CAMP

Цей табір розмістився в Татарові на Яремчанщині Івано-Франківської області. Підходить для всіх вікових категорій. Тритижневі англомовні зміни розпочнуться 15 червня. Серед розваг – підйоми в гори, квадроцикли, рафтинг, пейнтбол, катання на Zip-line. У середньому путівка туди – з найдорожчих, коштує 23 900 грн.

Friends world English camp

ЕДЕЛЬВЕЙС

Розташований у селі Орявчик на Львівщині. Путівка в наметовий табір вартує 7 900 грн, а в корпусний – 11 900 грн. У програмі розваг – гірські велосипеди, стрільба з лука, верхова їзда, мотузковий екстрим-парк, скелелазіння, настільний теніс, походи, тренінги, театр і багато іншого. Підходить для дітей усіх вікових категорій.

Эдельвейс

Звичайно, дитячих таборів в Україні є безліч, і чимало з них мають набагато демократичніші ціни путівок – якщо, зокрема, йдеться про табори старого, “радянського” зразка з купою фізкультури, традиційними (від того не менш цікавими) заходами й іграми. Однак, наведені в матеріалі декілька таборів пропонують високий рівень організації, чудове харчування і страхування, великий спектр дорогих та унікальних розваг і навчальних заходів, а вдосконалення англійської мови неодмінно дуже знадобиться Вашій дитині.