krylos

Очікується, що участь у прощі візьмуть до 45 тисяч прочан із західної України, Хмельницької, Вінницької, Київської областей. Про приїзд на Івано-Франківщину повідомили також іноземні гості, зокрема, з Польщі. На прощу прибуде папський нунцій із Ватикану, 10 єпископів греко-католицької церкви.

«Цю прощу Блаженіший Святослав посвячує миру в Україні, – сказав на прес-конференції синкл у справах духовенства, ректор духовної семінарії о. Олег Каськів. – Буде молитовна програма: акафіст, молитва, вервиця, розважання, трохи української пісні. Живемо в умовах, говоримо реально, війни. Люди мають трагедії, приходять труни. Просити Бога для того, щоб був мир, – до цього ми покликані».

У програмі прощі, як зазначають організатори, – театралізована хресна дорога, похід зі свічками до Княжої криниці, урочисте винесення для почитання чудотворної ікони Матері Божої, молитви на оздоровлення, нічні чування та відвідування Національного музею історії Давнього Галича (Митрополичих палат).

А в часі Архієрейської Божественної Літургії відбудуться єпископські свячення преп. о. Йосафата Мощича, який призначений єпископом-помічником Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.