Городенківська райдержадміністрація на звернення Львівського міського голови повідомила, що район не має можливості приймати львівське сміття на своєму полігоні.

“У районі діючим є полігон твердих побутових відходів в урочищі “Деренівка”. Даний полігон невеликих розмірів та розрахований на складування сміття тільки з території району”, – йдеться у повідомленні Городенківської РДА. Про це пишуть Версії з посиланням на “Галичину“.

Районна державна адміністрація звернулася до органів місцевого самоврядування та населення району з проханням недопущення завезення ТПВ з інших територій.

Поряд з цим районна державна адміністрація звернулася з офіційним листом до начальника Городенківського відділення поліції з проханням щодо термінового контролю щодо в’їзду на територію району транспорту з побутовими відходами з інших територій.

“У випадку виявлення даних фактів невідкладно інформувати правоохоронні органи , районну державну адміністрацію та Державну екологічну інспекцію в Івано-Франківській області”, – йдеться у повідомленні.

Як повідомлялося, у Ланчині вночі скинули 100 тонн львівського сміття. Ще 120 тонн скинули у селі Микитинці Івано-Франківської міськради.

Читайте також:

«Хтось пошкодує, що це затіяв», – Гончарук розповів, як на Прикарпатті боротимуться з несанкціонованим завезенням львівського сміття

Епопея з львівським сміттям на Прикарпатті: пізно пити «Боржомі», коли нирки відмовили