Результат пошуку зображень за запитом "опалювальний сезон"

Про це під час селекторної наради про етапи підготовки до опалювального сезону 2017/18 років у прем’єр-міністра повідомила перша заступниця голови облдержадміністрації Марія Савка, пишуть Версії з посиланням на прес-службу ОДА. 

Як зазначив міністр енергетики та вугільної промисловості України Ігор Насалик, на сьогодні в Україні накопичено достатню кількість природних енергетичних ресурсів. Запаси вугілля складають 2,7 млрд тонн. Це, зокрема, 2,2 млрд тонни вугілля газової групи та 0,76 млрд тонн антрацитової групи. Окрім того, у газосховищах накопичено 10,8 млдр кубометрів газу, 65,9 тисяч тонн мазуту.

За словами Марії Савки, на Прикарпатті триває активна підготовка до опалювального сезону.

«На сьогодні область готова до проведення опалювального сезону на 30-40 відсотків, – підкреслила посадовиця. – На головних енергогенеруючих підприємствах – Бурштинській ТЕС та Калуській ТЕЦ – активно проводяться ремонтні роботи, які планують завершити до початку жовтня. Рівень забезпеченості вугіллям і мазутом складає 44 дні на Бурштинській ТЕС і 20 днів на Калуській ТЕЦ».

Марія Савка наголосила, що із середини травня розпочато закачування природного газу у Богородчанське південне сховище газу (ПСГ). Наразі там накопичено третину від запланованої кількості.

Оснащення лічильниками газу на Івано-Франківщині складає 67 відсотків. Заборгованість за спожитий газ за минулий рік становить 98,2 відсотки, а за поточний рік – 58 відсотків. Обласна влада спільно з органами місцевого самоврядування працюють над погашенням заборгованості.