По центру: Генеральний консул Угорщини в м. Ужгород Йожеф Бачкаї

Ця гуманітарна місія доброї волі є початком співпраці, про яку було домовлено на відкритті Почесного консульства Угорщини у Івано-Франківську, сказав Генеральний Консул Республіки Угорщина в місті Ужгород Йожеф Бачкаї.

“Угорські продукти для біженців та медичні засоби для шпиталів”, – конкретизував пан Бачкаї призначення передачі.

За його словами, одночасно в Києві на рівні МЗС Угорщина передає Україні ще один гуманітарний вантаж для потерпілих в зоні АТО та учасників бойових дій.

“Угорщина підтримує Україну в її прагненні зберегти незалежність і територіальну цілісність. Подальша співпраця між нашими країнами сьогодні обговорюється на міждержавному рівні, зокрема між міністрами закордонних справ України та Угорщини”, – повідомив Консул.

Медичні окуляри, захисні халати, рукавички, набори розхідних матеріалів, як-от шприци та крапельниці, а також 100 ковдр і майже півтонни продуктів прийняв головний лікар області Роман Мельник.

“Поділимо допомогу. Частину передамо бійцям в АТО. Наприклад, там точно потрібні ковдри і продукти. Подивимося, що потрібно в наших медичних закладах”, – сказав Роман Мельник.

На прохання Самооборони, частину вантажу відправлять 90-у батальйону 95-ї аеромобільної бригади, який зараз захищає Донецький аеропорт. Машина з допомогою для “кіборгів” вирушає з Івано-Франківська завтра, в суботу, 20 грудня.

http://kurs.if.ua/media/gallery/full/d/s/dsc_1023_fbea7.jpg