10 вересня загиблому Володимиру мало б виповнитися 23 роки.

 

З молодим бійцем прощалося все село, передає кореспондент «Бліц-Інфо». Тисячі людей прийшли віддати шану герою, який загинув за Україну. Друзям Володимир запам’ятався веселим і щирим хлопцем.

 

«Він був дуже дружньою та гарною людиною. Дуже шкода, що його з нами вже не буде. З самого дитинства він був патріотом України. Тому й пішов захищати українську Незалежність. Але так сталось, що війна забрала його життя», – розповідає однокласник загиблого Тарас.

 

Військовий комісар Тисменицько-Тлумацького об’єднаного районного військового комісаріату підполковник Ігор Гаврилюк пригадує Володимира як ввічливу і водночас впевнену в собі людину. Каже, що хлопець йшов на службу з натхненням та без сумнівів. Захищати державу також хотів йти його рідний брат і неодноразово приходив до військкомату. Та двох з однієї сімї не могли забрати, тому пішов Володимир. Аргументував тим, що в брата не тільки дружина, а маленька дитина.

 

«Володимир був призваний Тисменицько – Тлумацьким районним комісаріатом та був призначений в 5 батальйон територіальної оборони. Цей батальйон був зібраний і відправлений на схід для виконання поставлених задач. При несенні служби на блокпосту, до них звернувся командир 30 бригади. А саме, для супроводу поранених бійців. Було призначено людей, які виконували це завдання, куди і попав Володимир Данилюк. Під час виконання завдання бійці попали під обстріл, в якому Володя і загинув», – пояснює Ігор Гаврилюк.

 

Зараз з Тисменицького та Тлумацького районів залишаються воювати на сході  53 бійці.