prapor_ua

 

 

На цьому акцентував увагу в своїй промові з нагоди відзначення Дня Конституції голова облдержадміністрації Андрій Троценко, інформує прес-служба ОДА.

 

«Всі ми прагнемо, щоб задекларовані права стали реальністю, щоб люди почували себе захищеними і впевнено дивилися у майбутнє, – підкреслив Андрій Троценко, виступаючи на урочистостях в обласній філармонії. – Коли кожен громадянин України відчує, що його життя, здоров`я, честь і гідність, недоторканність і безпека дійсно визнані найвищою цінністю, тоді ми зможемо з гордістю заявити: Україна сповна зреалізувала себе як демократична правова держава».

 

Згадуючи українських державників, завдяки яким було прийнято Конституцію, голова облдержадміністрації констатував: документ такої надзвичайної ваги – це результат історичних подій, збережених традицій, в його основі – народність.

 

«Конституція – це, мабуть, єдиний державний документ, що народжується і виростає із самих надр життя народу, його багатих традицій і славної історії. Українській нації завжди була притаманна традиція народовладдя», – зазначив Андрій Троценко.