Результат пошуку зображень за запитом "гривні"

Максимальних 42 питання було винесено на обговорення чиновників. Більше 20 – це проекти рішень, які стосуються перерозподілу коштів та програм фінансування, – пишуть Версії з посиланням на ОТБ “Галичина”.

Також на засіданні обговорили звернення до Верховної Ради України щодо виділення коштів з Держбюджету на фінансування технічних працівників області. Члени постійної комісії рекомендували проекти рішень на розгляд депутатів обласної ради 8 грудня.

“З нового року ми фінануємо і технічних працівників у всіх закладах, в тому числі і обласних освітянських. На початку року при розрахунку нам бракувало більше як 500 мільйонів гривень на заробтіну плату. Райони і область спрямовували на виплати велику частину перевиконання, але все одно, близько 289 мільйонів гривень не вистачає. Зараз є близько 90 мільйонів дотації. А 219 мільйонів гривень не вистачає на сьогоднішній день. Тож будуть звернення до Верховної Ради, Кабінету Міністрів, щоб ці кошти виділили”, – відзначив Микола Палійчук, голова постійної комісії обласної ради з питань бюджету, фінансів та податків.