У соцмережі Фейсбук нардеп поскаржився на прикрий випадок і попросив вважати його пост офіційним зверненням до міністра інфраструктури, голови Державіаслужби та голови МАУ.

“Коли хтось каже, що МАУ – це суперперевізник і для чого нам інші авіаперевізники, плакати хочеться. На сьогоднішній вечірній рейс ця суперкомпанія умудрилась продати на 7!!! квитків більше, ніж є посадочних місць в літаку на вечірній рейс з Києва до Івано-Франківська.

Яким було моє здивування, коли мене зареєстрували на стійці реєстрації, пройшов контроль, і не посадили на літак, аргументувавши відсутністю (!!!) місць при наявному квитку”, – обурився Юрій Соловей. 

Вартість квитка в одну сторону – 4 тис. грн, додав він.

“Шановний п. Міністр інфраструктури та п. Голово АМКУ, а також голово Державіаслужби, прошу вважати мій пост офіційним зверненням щодо грубого порушення ліцензійних вимог, Правил авіаперевезень та антимонопольного законодавства авіакомпанією МАУ та вжити всіх необхідних заходів в межах чинного законодавства”, – завершив свій пост у Фейсбук народний обранець.