Тендер на поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Снятин – Косів – Старі Кути, який мав відбутися 10 липня, призупинили через скаргу до Антимонопольного комітету дискваліфікованого учасника торгів. Відтак, після зняття фірми «Шляхбудлім» через скаргу фірми-прокладки «Полтавабудцентр», на освоєння 84 мільйонів гривень тепер претендують дві компанії – «Дорлідер» та ПБС, – пишуть Версії.

Цей тандем вже неодноразово «світився» дорожніх аукціонах. Нагадаємо, що протягом останніх двох років в Івано-Франківській області переможцем всіх тендерів стало підприємство нардепа Шевченка, а участь в тендерах брала виключно компанія «Дорлідер», яка є субпідрядною організацією компанії ПБС.

В системі Прозорро вказано, що на той час тривала процедура прекваліфікації, а дата проведення торгів досі не оприлюднена.

Однак в інтерв’ю на ОТБ Галичина нардеп Олександр Шевченко «проговорився», що фірма ПБС вже готова приступити до ремонту автошляху. Обіцяють зробити дорогу за тиждень.

«У найближчі дні «ПБС» приступить до робіт на Косівській об’їзній. У пріоритеті також автошлях Косів – Кути, так звана Цісарська дорога. Там орієнтовно 10 кілометрів. Маємо справитись за тиждень. Звісно, не забуваємо і про Стрий-Івано-Франківськ. Думаю, по цій дорозі тендерні процедури завершаться до кінця вересня», -наголосив Олександр Шевченко.

Стаття опублікована на сайті УКРОПу та Фіртка 31 липня 2017 року.

Франківських посадовців зацікавило, звідки ж нардеп може знати, що саме ПБС переможе на тендерах, які ще навіть не відбулися?

Зокрема «дар передбачення» народного обранця не залишився поза увагою члена виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради Вадима Войтика.

«Я визнавав і визнаю, що дороги ПБС робить якісно, швидко і… дорого. Але очевидним є також факт, що це приватний бізнес особисто нардепа Шевченка який не приховує, що керує фірмою, що є корупцією.

Як і той факт, що попри тендери він вже наперед знає, що ремонтуватиме далі…», – зауважив Войтик на своїй сторінці у Фейсбук.

Не можу не поділитись прекрасним. Ні, я визнавав і визнаю, що дороги ПБС робить якісно, швидко і… дорого. Але очевидни…

Posted by Вадим Войтик on Tuesday, August 1, 2017

 

Читайте також:

Cхеми Шевченка або чому Асланян заблокував тендер на ремонт дороги Косів-Кути

Е-декларації під мікроскопом: найбільший «освоювач» державних коштів на Прикарпатті позичає в дружини мільйони гривень