Пов’язане зображення

На оперативній нараді начальник відділу внутрішньої політики Ігор Кінаш відзвітував про заходи, які пройдуть у місті з нагоди відзначення 99 річниці проголошення Західноукраїнської Народної Республіки, пишуть Версії.

Зокрема традиційно пройде урочиста хода та віче, у школах та бібліотеках проведуть тематичні уроки та позакласні заходи – різноманітні флешмоби, виставки, екскурси та концерти. Мер попросив всіх долучитись до урочистостей.

“Це наша історія. І ми повинні пам’ятати, якою тернистою була дорога до незалежності України. Ця боротьба й досі триває”, – зауважив Руслан Марцінків.

Також мер попросив навести лад з національними символами, зокрема з прапорами. Не забув нагадати і про те, що їх потрібно попрасувати.

“Треба, що ми не спозорились. Бо приїдуть делегації, може і з-за кордону, а у нас на держустанові півпрапора висить, – відмітив Марцінків. – І це зовсім не смішно, адже це представники державності. Подивіться, де треба прапори поміняти, і обов’язково попрасувати. Особливо біля могил”.