Зловмисникам вдалося непомітно обікрасти одного із відвідувачів розважального закладу міста Бурштин. 19 річний парубок і не думав, що посиденьки в кафе закінчаться для нього прикрістю.

Молодик зайшов із друзями в кафе у Бурштині, аби поспілкуватися та відпочити. Поки юнаки приємно проводили час, за сусідній столик підсіли двоє чоловіків та жінка. Новоприбула компанія просиділа в кафе недовго. Як повідомив Ліхтарям начальник Галицького РВ УМВС підполковник міліції Олександр Крутий, працівники Бурштинського відділення міліції встановили що, панянці впала в око шкіряна куртка, що висіла при вході. Переглянувшись із приятелями, жінка подала знак, кивнувши головою в бік гардеробу.

Відтак один із молодиків, виходячи з приміщення, непомітно зняв куртку. Його приятелі, щоби не викликати підозри, по черзі покинули кафе.

Потерпілий помітив, що з вішалки пропала його куртка, уже коли збирався іти додому. Хлопець звернувся до власників закладу, які  викликали міліцію. В ході проведення слідчо-оперативних заходів міліціонерам вдалося розшукати зловмисників за гарячими слідами. Тепер крадіям загрожує позбавлення волі на строк до трьох років.