Результат пошуку зображень за запитом "теніс"

Сьогодні, 28 липня, триватиме реєстрація учасників, вже приїхали представники з України, Молдови, Росії.

А 29 липня о 09.00 год розпочнеться кваліфікаційна сітка, яка передбачає 64 учасниці, пишуть Версії.

«Ігри будуть проведені на шести кортах. Починаючи з понеділка змагання будуть індивідуальні, у вівторок розпочнуться ігри в парах, які завершаться у п’ятницю. А індивідуальні завершаться у суботу, 5 серпня», – розповів Олександр Фотуйма, директор тенісного турніру ITF «Ivano-Frankivsk $15000».

Вікова категорія турніру від 15 років і до 30+. Наймолодшою учасницею з німкеня Єва Лис, їй 15 років. Найдосвідченішою є представниця Еквадору, 1984 року народження, досвідчена тенісистка, яка має п’ять титулів.

 

Україна буде представлена 18 тенісистками у кваліфікації та 9 – в основній сітці.  Також заявлено двоє спортсменок з Івано-Франківська.

«В кваліфікації є дуже сильна італійка, росіянка, молдавани, дві неймовірно сильні словачки та сестри з Німеччини. Проте, неймовірно потужно представлена Україна. Оскільки у нас є чемпіон України минулого року – це Діана Білалова. У нас є тенісистка з Донеччини – Пісарева. Також Валерія Страхова, вона летить зараз зі змагань з Туреччини. Івано-Франківськ представляє юна тенісистка Діана Ходан, а також лідер команди Івано-Франківська Вікторія Гоголь, яка якраз повертається з Німеччини. Вона є переможницею кубку України в парі і в одиночці», – додав Олександр Фотуйма – директор тенісного турніру ITF «Ivano-Frankivsk $15000».

Франківська спортсменка Діана Ходан зізналась, що хвилюється перед турніром. Адже старанно тренується з восьми років і бачить себе у професійному спорті.

«Я дуже старанно готуюсь до змагань. Тренуюсь по два рази на день. Я сподіваюсь, що результат буде дуже хорошим для мене. Я переживаю, тому, що цей турнір в моєму рідному місті і я б хотіла добре на ньому виступити і отримати хороший досвід. Моя мрія виступити на великому юніорському відкритому чемпіонаті з тенісу «Australian Open». Я сподіваюсь, що я зможу досягти цієї мрії», – розповіла Діана Ходан.

В Івано-Франківську вперше відбувається такий масштабний захід з великою кількістю заявлених учасників. Організатори зізнаються, що таких змагань ще не було на Заході України. Тож максимально очікують на вболівальників тенісу. А вже у вересні спортсменки завершують цю серію змагань у Бучі теж турніром ITF – 15000.