Правоохоронці припускають, що водії вантажівок планували скинути відходи десь на території регіону. Про це пишуть Версії з посиланням на   прес-службу Нацполіції.

За даними правоохоронців, багатотонні машини, навантажені непотребом, зупинили поблизу Малашівського сміттєзвалища, що в Зборівському районі. Дві фури загалом перевозили 40 тонн сміття.

Водії транспортних засобів розповіли поліцейським, що прямували зі Львова до Дніпра. Шофери запевнили, що в Тернопільській області планували дозаправитися та перевірити роботу двигунів. Хотіли зробити це в селі Чернихів.

Однак у Нацполіції вважають інакше. Силовики припускають, що сміття зі Львова планували несанкціоновано скинути на території Тернопільської області. Раніше в регіоні вже було виявлено 13 фактів несанкціонованого викидання львівських відходів.

– Власник фур – підприємець з Тернополя, а побутові відходи у фурах, відповідно до товаро-транспортних накладних, належать львівському підприємству, – сказали в прес-службі правоохоронного відомства.

Поліція заарештувала вантажівки. Фури перебувають на поліцейському спецмайданчику.

Відомо, що львівське сміття вже не вперше «мандрує» Україною. Відходи викидали у Дніпрі, на Одещині та Рівненщині, біля Миколаєва та Києва, а також на Волині та в Хмельницькій області.