Результат пошуку зображень за запитом "sale"

На засіданні постійної комісії обласної ради з питань соціально-економічного розвитку, управління комунальною власністю, розвитку малого і середнього бізнесу розглянули питання «Про затвердження висновків про вартість продажу об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області».

Згідно проекту пропонували затвердити висновки про вартість об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, які в черговий раз виставлятимуть на продаж: – адміністративних приміщень площею 828,1 кв. м та гаражів площею 185,7 кв. м на вул. Староміська, 90 у м. Коломиї в сумі 1135440 грн., з урахуванням ПДВ; – приміщень площею 304,4 кв. м на вул. Стефаника, 2а у м. Коломиї в сумі 674640 грн., з урахуванням ПДВ; – будинку друкарні площею 349,9 кв. м на вул. А. Крушельницького, 3 у м. Городенці в сумі 239568 грн., з урахуванням ПДВ, пишуть Версії.

Члени комісії висловились проти збільшення вартості цих об’єктів.

«Ці об’єкти руйнуються. Я їздив, їх «щупав». Вони розвалюються на очах, – зазначив голова комісії Остап Дзеса. – Ми замість того, щоб зменшити їх вартість, навпаки збільшуємо. По логіці, якщо їх не купили за 100 гривень, то треба ставити ціну не 110 гривень, а 90».

Тому комісія вирішила не виносити питання на сесію.

«Та продайте їх за гривню, хай хоч хтось там бізнес робить, – додав Дзеса. – Якби це було приватне, такого не було б».