Алгоритми стартапу Yixue Education швидко виявляють прогалини в знаннях абітурієнтів і складають програму підготовки до іспитів таким чином, щоб максимально ефективно їх усунути, пишуть Версії з посиланням на znaj.

Засновники стартапу стверджують, що Yixue Education Чи Хаояна, “комп’ютерні репетитори” розуміють абітурієнтів набагато краще репетиторів.

Зовсім недавно, машини здобули перемогу в змаганні між ІІ Yixue Education та вчителями з 17-річним досвідом роботи, який проводився в Чженчжоу в жовтні цього року. В експерименті брали участь 78 учнів, і він проходив під контролем місцевого відділу освіти та незалежного інтернет-аналітика iResearch.

Справа в тому, що алгоритми Yixue дозволяють виявити прогалини в знаннях абітурієнтів і вибудовують індивідуальний план підготовки до іспитів, який допоможе ефективно їх усунути. Поки програма орієнтована на тих, хто переходить з середньої школи у старшу, але вже на наступний рік її адаптують для гаокао.

Зовсім недавно вчені Університету Карнегі-Меллон розкрили принцип роботи штучного інтелекту (ШІ) Libratus, який обіграв кращих гравців в покер. Як виявилося, ШІ здатен передбачати, які карти знаходяться на руках у суперника і блеф гравця.

За чотири дні інтенсивних занять з ШІ від Yixue Education студенти змогли поліпшити результати своїх тестів з математики на 36,13 балів. В той час, як заняття з звичайними вчителями дозволили підвищити свої показники всього на 26,18 балів.