25 квітня, о 10.00, в інформаційно-ресурсному центрі «Вікно в Америку», у відділі іноземної літератури ОУНБ ім. І. Франка, що по вул. Незалежності, 46 відбудеться презентація Програми імені Фулбрайта в Івано-Франківську, пишуть Версії.

Також Презентації можливостей Програми імені Фулбрайта пройдуть в університетах і освітніх центрах (о 12.00 – Івано-Франківський національний медичний університет, вулиця Галицька, 2, Центральний корпус, ауд. 2 та о 14:15 – Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу, вулиця Карпатська, 15, Головний корпус, аудиторія 02).

В рамках дуже щільної та насиченої програми можна буде відвідати семінар-тренінг «Як публікуватися в іноземних рецензованих виданнях», за співпраці з Міністерством освіти і науки України, Прикарпатським національним університетом імені Василя Стефаника за підтримки Посольства США в Україні, що відбудеться за адресою: вул. Шевченка, 57, Центральний корпус, аудиторія 25 та переглянути  документальний фільм «Жінки Майдану» в Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника, за адресою: вул. Шевченка, 57, Центральний корпус, аудиторія 25.

Програма імені Фулбрайта, спонсорована урядом США, посідає чільне місце у системі міжнародної освіти. Узасаднена ідеєю взаємодії та взаєморозуміння й уґрунтована на пізнанні та повазі до розмаїтого світу, вона успішно діє з 1946, нині – у 155 країнах світу. За час існування Програми в Україні – з 1992 року – близько 1000 українців навчались, стажувались, проводили дослідження в США; у свою чергу, понад 650 американців викладали в українських вишах й займались науковою працею.