Прокуратура вважає, що він, ймовірно, перевищив свої обов’язки під час оформлення порушника, котрого без прав спинили в ніч на 19 червня. Тоді водій Шкоди відмовився від проходження тесту на сп’яніння, суд вже забрав у нього права на рік і оформив штраф за злісну непокору поліції. Однак порушник поскаржився в прокуратуру, що поліціянт нібито зламав йому палець, пишуть Версії з посиланням на Галку.

Підтримати колегу прийшли близько двох десятків поліціянтів, керівник, заступник та командирка батальйону УПП.

Захист Гончарука попросив долучити до справи характеристики з місця роботи і проживання, матеріали про заохочення і подяки відносно патрульного.

Слідчий прокуратури вважає, що поліціянт безпідставно застосував силу до потерпілого Ільницького, вчинив службовий злочин і зламав йому мізинець. Правоохоронцю вже оголосили підозру у вчиненні тяжкого злочину. Представник прокуратури просить відсторонити Гончарука від посади.

Захист наголосив, що досудове розслідування в справі триває вже чотири місяці, і досі слідство не отримало жодних даних про можливий вплив Гончарука на підлеглих, тож вважає прохання прокурорів безпідставним.

“Прошу не відстороняти мене від службових обов’язків, ця робота – єдина можливість доходу для сім’ї з двома дітьми. Я не уникав жодних викликів до прокуратури і не впливав на підлеглих”,- додав Леонід Гончарук.
Суддя зачитала матеріали справи. Зазначила, що потерпілий Ільницький після інциденту з поліцією проходив медогляд і факт сп’яніння у нього не підтвердився.
Далі слідча суддя Ірина Пастернак відлучилася до нарадчої кімнати для винесення рішення.
В підсумку суд ухвалив відсторонити Гончарука від посади до 18 грудня цього року.
Також в іншому клопотанні прокуратура просить суд застосувати до Гончарука найм’якший запобіжний захід – особисте зобов’язання. Розгляд цього клопотання розпочнеться за кілька хвилин.
Таке прохання слідчі прокуратури пояснили тим, що він вже відсторонений від посади, має добру характеристику з місця проживання та роботи.
В підсумку суддя Тарас Антоняк підтримав це клопотання.

Варто зазначити, що інцидент з Ільницьким був о 22 вечора, тоді він відмовився від будь-яких тестів на сп’яніння (на місці та в ОНД) а освідчення у медзакладі він проходив о третій ночі.