Прокуратура закрила справу про п’яних працівників СБУ, яких в АТО затримали бійці батальйону “Івано-Франківськ” (ФОТОФАКТ)

Чоловіки, які були в машині і на словах представилися працівниками СБУ, назвали невірний пароль. А після законної вимоги вийти з транспорту для огляду, водій витягнув пістолет – його та друзів довелося знешкодити і затримати, пишуть Версії з посиланням на Галку.

Як виявилося – чоловіки були напідпитку, зокрема це підтверджено алкотестом водія, який добровільно пройшов експертизу на місці.  До слова, в машині й справді їхали непересічні люди – місцеві працівники СБУ  (зокрема водій – майор В’ячеслав К.) та військовий комісар. У них в машині були відкриті пляшки з пивом.

Тієї ночі в ході інциденту прикарпатці викликали слідчо-оперативну групу та підкріплення з повідомленням про напад на блок-пост. На місце події приїхав і керівник СБУшників, дізнавався імена тих, хто затримав п’яних. В підсумку поліція лише зафіксувала одне порушення – їзду водія п’яним за кермом. Натомість паралельно за фактом перевищення службових обов’язків почали перевіряти дії бійців батальйону “Івано-Франківськ” – бо п’яні СБУшники обурилися, що їх поклали на землю в кайданках.

Коли ж справа за п’яну їзду майора СБУ дійшла до Приморського суду Маріуполя, себе проявила місцева Феміда. А сам підсудний заявив, що того вечора за кермом був не він, тож його виправдали.

Франківські правоохоронці написали заяву на одного з учасників конфлікту, бо той вдарив бійця АТО в груди і розбив йому телефон. Нещодавно вони дізналися, що місцеві поліціянти закрили цю справу, не провівши жодних слідчих дій по суті.

кішак

Натомість франківських поліціянтів досі викликають на допити по справі щодо перевищення своїх повноважень під час “оформлення” п’яних СБУшників.

З такою ситуацією місцеві бійці не згідні і мають намір оскаржити закриття свого кримінального провадження.