У засіданні взяли участь начальник Управління МВС України в Івано-Франківській області Микола Семенишин, міські, районні, міжрайонні та прирівняні до них прокурори, начальники структурних підрозділів обласного апарату прокуратури та начальники територіальних відділів й слідчих підрозділів УМВС України в області.

На колегії зазначалось, що у поточному році правоохоронні органи області в сфері економіки розпочали 170 кримінальних проваджень і до суду скерували 279 обвинувальних актів.

 

 

Проаналізували на колегії й проблеми організації роботи відомств. Зокрема йшлося про прорахунки та недоліки в роботі УДСБЕЗ та МВ УМВС, працівники яких у «гонитві» за показниками допускають перекручування статистичної інформації, неправильну кваліфікацію злочинів, відносять до економічних злочинів дрібні крадіжки, вносять до ЄРДР відомості за «придуманими» рапортами, що в подальшому не має жодного підтвердження.

 

Прокурор області акцентував на стані злочинності в Івано-Франківську, де скоєно половину всіх злочинів області. «Половина з правопорушень – в обласному центрі. Перегляньте свою роботу та вирішуйте проблеми, щоб завершити справи. Нам нема, чого ділити – треба працювати», – підкреслив Ігор Настасяк.

Також прокурор області порадив працівникам міського відділу міліції при розслідуванні кримінальних проваджень звертатися за фаховою допомогою до обласного управління, а також відзначив пасивність дільничних інспекторів. «Громадськість вказує на гральні заклади, а де дільничні інспектори? Ви забули про свої обов’язки?» – зазначив прокурор.