Фото Володимира Теслюка.Фото Володимира Теслюка.

Присутніми на заході були заступник голови ОДА Ярослав Паранюк, начальник головного управління Національної поліції в області Віктор Шкутов, начальник управління Служби безпеки Укаїни в області Петро Дідух, представники Укртрансінспекції, Держекоінспекції та Держпродспоживслужби, а також керівники профільних підрозділів ОДА, пишуть Версії з посиланням на Курс.

Як зазначив Олег Гончарук, ситуація, яка склалася на Прикарпатті за останній тиждень, є неприпустимою і потрібно якомога швидше розробити алгоритм дій щодо її вирішення, інформує прес-служба.

“Впродовж останніх днів зафіксовано кілька випадків незаконного ввезення львівського сміття на територію області. Надалі маємо запобігти виникненню таких інцидентів та врегулювати ситуацію”, – зазначив очільник області.

За словами Віктора Шкутова, несанкціоноване завезення сміття несе за собою адміністративну та кримінальну відповідальність.

Наразі, щоб запобігти виникненню аналогічних ситуацій, на пунктах в’їзду в область працівники нацполіції організували пости задля перевірки вантажу великогабаритних автомобілів.

В підсумку Гончарук дав доручення створити робочу групу під керівництвом Ярослава Паранюка та виробити алгоритм дій, щоби попередити несанкціоноване ввезення сміття на територію Прикарпаття.