solovey

 За словами кандидата по 89 округу інтернет-видання перекрутили інформацію і користуються неперевіреними джерелами при публікації згаданої новини.

Зокрема, він у жодному випадку не покидав зал через закиди місцевих мешканців про його роботу в обласному центрі. Соловей покинув приміщення для того, щоб жодним чином не використовувати адмінресурс під час виборчої кампанії.

 

Що ж до вигуків із залу, то відомо, що у приміщенні на той момент знаходились активісти  та довірені особи одного з кандидата-конкурента, які намагались зірвати зустріч. Для того, щоб унеможливити будь-які спекуляції на тему використання адмінресурсу, Юрій Соловей залишив приміщення. «Для того, щоб зняти всі можливі спекуляції в майбутньому на тему використання адмінресурсу я покину зал» – заявив кандидат.

 

Нагадаємо також, що минулого тижня у виданнях «Захід» та «Гуцульський край» уже повідомлялось про системне використання брудних технологій та наклепів проти нього з метою дискредитувати команду Президента України на Прикарпатті та понизити рейтинг кандидата, рейтинг якого згідно із повідомленнями соціологічних служб зростає.