Реконструювали дамбу в с. Пістинь

Внаслідок паводків, які пройшли за останні роки, особливо після паводків 2008-2014 років русло ріки змістилося в сторону лівобережної дамби, що призвело до її руйнування. Про це пишуть Версії  з посиланням на Паралелі.

Ріка Пістинька є правою притокою р. Прут, довжина якої 57 км, площею водозабору 256 км2, бере початок з джерел на північно-східному схилі гори Версалем.
Для зменшення динамічного напору паводкових вод на водозахисну дамбу проведено регулювання русла ріки на довжині 317 м лівобережну дамбу закріплено на довжині 156 м, з використанням демонтованих залізобетонних плит.

Реконструювали дамбу в с. Пістинь

Як повідомляє Івано-Франківське обласне управління водних ресурсів, основою горизонтального кріплення викладено хворостяник товщиною 0,35 м та шириною 3,5 м, відкос дамби закріплено габіонними ящиками.

Виконані роботи по реконструкції лівобережної водозахисної дамби забезпечить захист частини села Пістень від затоплення паводковими водами. За межами водозахисної дамби розміщені жилі будинки, присадибні ділянки, дороги місцевого значення.

Реконструювали дамбу в с. Пістинь

В будівництві застосовані місцеві будівельні матеріали – бутовий камінь, хворост.