"# 365 Unpacked": художник показав, як виглядає побут, якщо не викидати сміття 4 роки

31 жовтня о 16 годині в Івано-Франківську в галереї «Арт на мур» відкривається виставка фотографії на екологічну тему Ольги Кукуш «Експансія».

Про це пишуть Версії з посиланням на Галку.

Проект “Експансія” – це погляд з кількох ракурсів на  проблеми використання одноразового посуду та сортування сміття, очима фотохудожниці.

Як повідомляють організатори, на виставці будуть представлені нові фотопроекти й масштабні провокативні інсталяції, в яких мисткиня віддзеркалює швидкоплинність й прискореність життя, споживацьке поводження й байдужість людей, як  до природи, так і один до одного, переважну одноразовість всіх стосунків.

“Для мене мистецтво, наразі фотографія, – це не стільки краса й естетика, скільки альтернативний погляд на сьогодення. Мистецтво веде діалог з глядачем емоціями, тож має викликати особисте, небайдуже відношення відвідувачів до окреслених тем, зокрема екології “, – каже фотохудожниця Ольга Кукуш.

Представлені роботи частково вже були виставлені у Львові, Дрездені та  були відібрані для експонування в рамках 57-ї Венеційської бієнале.

Проект реалізується за підтримки програми «Міські Ґранти» платформи «Тепле Місто».