Івано-Франківський психоаналітик та  психоенергетик, який попросив не розголошувати його ім’я, розповів «Фіртці» про своє розуміння того, що привело нардепа Володимира Купчака до переходу в розряд парламентських «тушок».

 

«Якщо ми дуже часто промовляємо одне і те саме слово, то воно стає нашим внутрішнім егрегором, який на енергетичному рівні починає жити своїм власним життям і прагнути реалізації, якщо так можна виразитися… Скажімо, якщо ми постійно думаємо про якусь хворобу, то рано чи пізно її отримуємо. Якщо ми постійно візуалізуємо щось добре, то за якийсь час з подивом можемо побачити, наші візуалізації стають реальністю. Навіть, якщо вони спочатку нам видаються неймовірними», – переконаний наш експерт, – «Якщо ви зранку виходите з дому з думкою «Мені сьогодні ні в якому разі не можна запізнитися!» – то обов’язково зпізнитеся – потрапите в транспортний корок чи в якусь іншу халепу…»

 

«А тепер згадайте передвиборчу компанію Володимира Купчака… На всіх зустрічах опонентів він називав «тушками» – вся виборча кампанія його на цьому була побудована – жодних програм, жодних пропозицій, жодного позитиву… Я ще тоді говорив колегам, що це руйнація внутрішніх енергетичних балансів, це фактично була запущена програма, яка візуалізацію слова «тушка» закодувала в майбутню долю тоді ще кандидата в депутати, я говорив тоді, що не здивуюся, якщо за рік роботи в парламенті Володимир Купчак стане тушкою. З мене навіть сміялися деякі знайомі…», –  розповів психоенергетик.