putin

І ось на цього листа, на наш надзвичайний подив, надійшла офіційна відповідь: “Ваше электронное отправление не содержит сути предложения, заявления и жалобы, а также запроса информации, поэтому дать ответ по существу его содержания или представить информацию о деятельности государственного органа или органа местного самоуправления не представляется возможным”.

1

Зрозуміло, що змістовнішої відповіді, очікувати було важко. Ми взагалі не очікували жодної відповіді на провокативний запит нашого журналіста. Тому найбільше здивувало те, що в Адміністрації президента РФ на нього все-таки звернули увагу і відреагували сухою бюрократичною відпискою.

При цьому у нас закралася підозра, що у тамтешніх «писарів» або начисто відсутнє почуття гумору, або вони вже просто звикли на будь-які критичні стріли, зауваження і запитання у бік їхнього головного небожителя відповідати у подібному дусі, по суті – дусі кафківського «Замку». Нібито вас не проігнорували, вас почули, вам відповіли, але при цьому не сказали нічого. І ви з чим були, з тим і залишилися.

У нашому випадку, тішить принаймні те, що в АП РФ тепер знають про те зневажливе ставлення українців і, зокрема іванофранківців, до Путіна, яке вони висловлюють своїми непоодинокими графіті. І, можливо, в їхніх головах це породить певні роздуми, а в серцях посіє певні сумніви щодо правильності вибраного їхнім президентом, а значить і ними, неоімперського шляху.

 

Якщо, звичайно, листи, адресовані главі РФ, читають і відповіді на них пишуть живі чиновники, а не якісь бездушні кібери…