Рабинович: Левочкину не отвертеться, у меня все документы об аресте виллы

Спроба прес-служби народного депутата від Опозиційного блоку Сергія Льовочкіна спростувати інформацію про арешт його вілли в Ніцці французьким судом була зроблена занадто поспішно. Про це на своїй сторінці в Facebook заявив народний депутат України, голова парламентського підкомітету з прав людини і лідер партії За життя Вадим Рабинович, пишуть Версії з посиланням на Бігмір.нет.

Політик зазначив, що копії документів, що підтверджують арешт нерухомого майна Льовочкіних у Франції, вже є в розпорядженні засобів масової інформації. “Не варто було поспішати, пан Льовочкін, через прес-службу спростовувати очевидне. Поспіх оманлива. Досить було зазирнути на мою сторінку в Facebook – і переконатися в наявності документів на арешт французьким судом майна сім’ї Льовочкіних – на фантастичну суму в 1 млрд 800 млн. Ці документи є на руках у десятків або може навіть сотень журналістів “, – написав Вадим Рабинович.

Лідер політичної партії За життя підкреслив, що прес-служба Льовочкіна поширює недостовірну інформацію, і це можна легко підтвердити репортажем з французького суду, який виніс вказане рішення.

“Навіщо спростовувати незаперечне? Навіщо знову обманювати? Я ось перебуваю у Франції – і готовий спеціально для пана Льовочкіна зробити репортаж з суду, який виніс таке справедливе рішення “, – заявив народний депутат. Окремим постом він також опублікував копії документів з французького суду, про які йде мова. “Звиклим брехати Льовочкіним”, – написав Вадим Рабинович.

Пізніше лідер політичної партії За життя повідомив, що за оновленою інформацією нардепу Льовочкіну вже передані всі відповідні документи.

“Г-н Льовочкін тільки що отримав від свого адвоката (який зв’язався з нашим юристом у Франції) повну інформацію про арешт свого маєтку. Журналістів запрошую на судове засідання. Порадіємо за Україну “, – написав Вадим Рабинович на своїй сторінці в Facebook.

Нагадаємо, вранці 12 лютого під час прес-конференції Вадим Рабинович заявив, що французький суд задовольнив його вимогу і заарештував маєток Сергія Льовочкіна в Ніцці на користь держави Україна. Незабаром інформагенство Інтерфакс-Україна опублікувало заяву прес-служби Льовочкіна зі спробою спростування цієї інформації.