Свердловина фірма "Парі" на Прикарпатті - Пилипівське родовище.

Згідно з даними інформаційної платформи Youcontrol, 99% ТОВ “Парі” належить зареєстрованій на Кіпрі Burisma Holding Limited, кінцевим бенефіціаром компанії є колишній народний депутат від Партії регіонів та міністр екології в уряді Азарова Микола Злочевський. У 2014 році після перемоги Євромайдану Злочевський утік з України: проти нього розпочали кримінальні провадження за звинуваченням у незаконному збагаченні і на початку 2015-го ГПУ оголосила Злочевського в розшук. У липні 2016 року Печерський суд Києва арештував 64 свердловини компаній, що входять у групу Burisma, серед них – 6 свердловин фірми “Парі” Пилипівського родовища на Прикарпатті. Однак, 12 січня 2017 року Burisma заявила про завершення всіх судових справ в Україні проти операційних компаній, що входять до складу Burisma Group. Група виплатила 180 млн грн донарахованих податкових платежів, а ГПУ закрила всі провадження проти президента групи Миколи Злочевського і зняла його з розшуку. Про це пишуть Версії з посиланням на Курс.

Експерти Transparency International та «Центру протидії корупції», які стежили за розслідуванням, вважають, що Генеральна прокуратура свідомо закрила кримінальні справи щодо Миколи Злочевського та його компанії в результаті політичних домовленостей на найвищому рівні, йдеться у розслідуванні програми “Схеми”. Журналісти “Схем” довели, що газ у компанії “Парі” купують фірми Президента Петра Порошенка, народного депутата Ігоря Кононенка та заступника секретаря Ради нацбезпеки та оборони Олега Гладковського.

Окрім віп-клієнтів, група компаній Burisma відома також “зірковим” складом ради директорів.

До неї на запрошення Злочевського увійшли Олександр Кваснєвський, Президент Республіки Польща у 1995-2005 роках, Хантер Байден, сина віце-президента США в адміністрації Обами Джозефа Байдена, Джозеф Кофер Блек, колишній керівник Антитерористичного Центру ЦРУ (1999-2002 рр.) і посол з особливих доручень по боротьбі з тероризмом (2002-2004 рр.), нагороджений найвищою нагородою ЦРУ – медаллю “За заслуги у розвідці”.