news-image: Івано-Франківськ отримав нові конструкції для реклами 

За словами директора Міського рекламно інформаційного центру Вікторії Шахоріної, рекламні тумби поставила фірма ТзОВ «Реклама-ІФ». Дозвіл на це даний підприємець отримав ще 11 січня 2013 року.

http://www.blitz.if.ua/include/img/DSC_5409%20(3).JPG

«Але оскільки вартість тумб висока, то вдалось купити та поставити їх тільки тепер. Всього їх має бути 5, але на даний час встановили тільки 4. Ці тумби мають більш європейський вигляд, на відміну від тих, які були в нас раніше. На них розміщуватиметься реклама на платній основі, але не хаотично, як було до цього часу. За словами самого підприємця там буде З-4 великі повздовжні рекламні плакати», – повідомила комунальниця.

http://www.blitz.if.ua/include/img/DSC_5411%20(1).JPG

Ці тумби мають великі переваги, на відміну від тих, що були раніше. Адже, вони мають більш привабливий, европейський вигляд. До того ж, обланані підсвіткою, оскільки функціонуватимуть за принципом сіті-лайтів, передає кореспондент «Бліц-Інфо».

http://www.blitz.if.ua/include/img/DSC_5386%20(1).JPG

Проте, зважаючи на «хобі» наших мешканців розміщувати рекламу де попало, є імовірність, що вона потраплятиме й зверху на тумби. Вікторія Шахоріна зауважила, що таке може трапитись та саме підприємство зацікавлене в утриманні їх в чистоті. Тому, якщо на піллари зверху клеїтимуть рекламу – її будуть постійно відчищати.

http://www.blitz.if.ua/include/img/DSC_5363%20(1).JPG

«В іншому випадку, підприємству просто не заплатять за рекламу. Тож вони зацікавлені в підтримці конструкцій у належному стані. Це єдиний механізм боротьби з несанкціонованою рекламою: наймати людей, які її зчищатимуть. Ми дуже раді, що таке встановили. Якби такі піллари були не тільки в центрі, а по цілому місту, то Івано-Франківськ став би більш заhttp://www.blitz.if.ua/include/img/DSC_5405%20(2).JPG

http://www.blitz.if.ua/include/img/DSC_5389.JPGтишнішим», – вважає Шахоріна.