Перетворювати кров і біль в розважальне телешоу для глядачів?

Запитання риторичні, але тільки не для телевізійників одного відомого каналу:

“Днями Ольга Фреймут відвідала розташування одного з підрозділів, який бере участь у проведенні антитерористичної операції в Донецькій і Луганській областях.

Спеціальний випуск проекту «Інспектор Фреймут» до Дня Збройних Сил України, присвячений побуті української армії, вийде на «1 + 1» 3 грудня 22:30. ”

Я ніколи не мав нічого проти “здорової дози цинізму”, але інакше ніж підлістю назвати це не можу.

Підлістю в першу чергу по відношенню до наших бійців, яким часто на передовій не те що немає чим стріляти, але і нема чого жерти.

Але також і до тих людей, які опинилися в зоні бойових дій і вже півроку перебувають між “двох вогнів” і змушені виживати в реаліях, з якими півроку тому були знайомі хіба що за фільмами “про війну”.

Вельми примітно, як Фреймут пояснила появу цієї передачі:

“Вся Україна разом з матерями, дружинами, коханими наших захисників дуже переживає про те, як живуть, чим харчуються, де миються і перуть одяг бійці нашої армії. Я не могла залишити численні звернення українок і самих військових без уваги”.

Це означає, що, швидше за все, “вся Україна” побачить, як все в українській армії чудово, забезпечені побутові умови, як в санаторії, а бойовий дух зашкалює.

От тільки не зрозуміло, як це співвідноситься з тим, що на цю ж армію вже 9 місяців збирають “по копієчці”, включаючи найпростіші продукти харчування?

І з тим, що розповідають вирвалися з “котлів” і що повернулися з полону?

В чому сенс цинічного, але одночасно і вкрай дурного сюжету?

Невже геніальні редактори “1 + 1” вважають, що він сприятиме зростанню патріотизму і заспокоїть “матерів, дружин, коханих наших захисників”?