1

Зокрема сьогодні, 10 жовтня, рейдова група перевіряла роботу водіїв міського громадського транспорту на зупинці на початку Чорновола. Відтак до водіїв, які не дотримуються графіків були складені акти та застосовані фінансові санкції – штраф у розмірі 850 гривень «Сьогодні працювали по обстеженню роботи водіїв міського громадського транспорту на вул.Чорновола. З водіями проведено роз’яснювальну роботу щодо дотримання правил перевезення, висадки пасажирів, видачі квитків, перевезення пільгових категорій.

Також за результатами контролю дотримання графіків складено акти та застосована фінансова санкція на перевізників маршрутів 34а, 45, 49. Порушення п. 2.3.15. Договору перевезень,- забезпечувати чітке дотримання водіями визначеного маршруту та графіків руху на маршруті у відповідності до затвердженого паспорту маршруту (додаток № 2 до Договору) (відхилення по часу на контрольних точках (зупинках) не може перевищувати 5-ти хвилин). та п.2.3.19.

Не використовувати на маршруті транспортні засоби інші, ніж визначені в додатку № 1 до Договору. Без згоди Замовника не змінювати кількість, тип та клас рухомого складу на маршруті. Кожен перевізник сплатить за порушення штраф в розмірі 850 грн. Під час проведення наступного рейду залучимо поліцію» – відзвітував у Фейсбук очільник управління Олег Ганчак.